LED прожектор LEBRON L-LF, 30W, 6200K, 2400Lm, DC12V
630 ₴
- Готово до відправки
- Код: 17-09-30
+380 (95) 846-18-67
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
LED прожектор LEBRON L-LF, 30W, 6200K, 2400Lm, DC12V має відмінні світлові характеристики, бездоганна якість виконання, гідний функціонал і підвищену надійність.
Загальні характеристики:
- Бренд: Lebron
- Матеріал виробу: Метал
- Тип виробу: Світлодіодний прожектор
- Потужність, W: 30 W
-
Розмір, мм: 180x158x35
-
Колірна температура світла, К: 6200 K
-
Світловий потік, Lm: 2400 Lm
-
Напруга живлення: 12 V
Пило-волого захист, IP: IP65
Ресурс роботи, годин: 30000
Клас енергоспоживання: A+
Датчик руху: Ні
Гарантійний термін, років: 1 рік
Призначення: Побутове
Розсіювач: Прозорий
Особливості: Ультра-тонкий корпус
Аналог люмінесцентної лампи, W: 240
Тип світлодіода: SMD 2835
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lebron |
| Країна виробник | Україна |
| Тип освітлення | Прожектор |
| Стан | Новий |
| Колір корпусу | Чорний |
| Напруга | 12 В |
| Потужність | 30 Вт |
| Світловий потік | 2400 лм |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Вага | 511 г |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Колірна температура | 6200K |
Інформація для замовлення
- Ціна: 630 ₴


