Підводка води в нерж.обплет. до змішувача d8 х12мм, L=600мм, 1/2", М10 зовн./внутр.кор Double-lin
121 ₴
- Готово до відправки
- Код: 78-325
+380 (95) 846-18-67
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Шланг для підведення води до змішувача виготовлений з EPDM рукава, армованого обплетенням дроту з нержавіючої сталі 304 S.S. Гайки і штуцери - з латуні марки MS-58, ковпачки обтискні - з нержавіючої сталі 304 S.S. Штуцер довгий або короткий з метричною різьбою М10. Прокладка ущільнювальна - EPDM
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Віст Груп |
| Країна виробник | Україна |
| Середовище робоче | Вода |
| Матеріал шланга | Гігієнічна силіконова гума з опліткою з нержавіючої сталі |
| Довжина | 600 мм |
| Зовнішній діаметр підводки | 12 мм |
| Внутрішній діаметр підводки | 8 мм |
| Підключення гнучкої підводки | |
| Зовнішня різьба | М10 |
| Внутрішня різьба | 1/2" |
Інформація для замовлення
- Ціна: 121 ₴


