

Алмазний диск для бетону, каменю "TURBO", 150 мм Spitce
235 ₴
- Готово до відправки
- Код: 22-809
+380 (95) 846-18-67
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Алмазний диск "TURBO" призначений для швидкого різання бетону, цегли, брусківки та каменю. Завдяки хвилястій формі різального шару, диск під час роботи краще охолоджується повітрям, тому його можна використовувати для сухого різання. Також диском можна різати бетон із додаванням води для охолодження, що неабияк збільшить термін експлуатації диска. Різальна частина має функцію самозаточування, забезпечує високу продуктивність різання, за якої різальна крайка самообнобується завдяки усуненню зношених і вивільненню нових алмазних елементів. Диски «TURBO» найкраще підходять для робіт із бетоном, брусчаткою, каменем
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Віст Груп |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення | Відрізний |
| Обробка матеріалу | Камінь, Бетон, Цегла |
| Вид обробки | Швидкий різ |
| Матеріал кола | Алмаз |
| Діаметр зовнішній | 150 мм |
| Діаметр внутрішній | 22.22 мм |
| Товщина | 1.2 мм |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 235 ₴


