


Пензель-макловиця 150х70мм, No0 Favorit
85 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
- Готово до відправки
- Код: 01-700
+380 (95) 846-18-67
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пензлик-макловиця має ворс, який виготовлений зі штучної щетини, що має розщеплені кінчики щетинок для кращого утримання фарби. Пензель має розмір від 70х150 мм до 80х180 мм (No0-No2). Робоча довжина ворсу 70 мм. Пензель-макловиця має пластикову ручку з гачком для підвішування на відро або банку з фарбою та внутрішню порожнину ручки, що дає змогу використовувати телескопічний подовжувач. Ручка з отвором для чіпляння. Пензель-макловиця має дерев'яну основу. Пензель-маклівниця рекомендується використовувати для всіх видів водорозчинних лакофарбових матеріалів. Пензель-макловиця використовується для очищення й розмивання поверхонь, нанесення вибілки, ґрунтовкових і клейових сумішей.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Віст Груп |
| Країна виробник | Китай |
| Тип малярського пензля | Макловиця |
| Форма малярського пензля | Прямокутна |
| Матеріал ворсу | Штучна щетина |
| Матеріал ручки | пластмаса |
| Стан | Новий |
| Габарити | |
| Ширина | 150 мм |
| Глибина | 70 мм |
| Довжина ворсу | 70 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 85 ₴


