


Свердло для бетону, 6х120мм із переможною напайкою Spitce
17 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
- Готово до відправки
- Код: 19-210
+380 (95) 846-18-67
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Свердло для бетону призначене для свердління в бетоні, цеглі, природному та штучному камені та інших матеріалах. Використовуються як робочий інструмент у складі ударних дрилів. Сучасні способи термічного оброблення запобігають передчасному зношуванню та роблять свердла стійкими до поперечних навантажень. Твердосплавна напайка з вольфраму — карбіду, твердістю 86-88 HRC. Підвищена твердість підвищує стійкість свердла. Довговічність свердла завдяки високоміцному припою перемогової напайки. Стандартна двоканальна спіраль. Виготовлено відповідно до стандарту якості DIN8039.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Віст |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип | Свердло |
| Призначення | По бетону/цеглі/каменю |
| Тип хвостовика | Циліндричний |
| Діаметр | 6 мм |
| Довжина робочої частини | 70 мм |
| Загальна довжина | 120 мм |
| Набір | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 ₴


