


Розетка без заземлення Gunsan Fantasy біла 16А 250v
60 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
- Готово до відправки
- Код: 0123
+380 (95) 846-18-67
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Електрична розетка Gunsan Fantasy біла без заземлення від турецького виробника електричних товарів Gunsun, відноситься до серії електрофурнітури і відрізняється високою надійністю функціонування та незвичайністю форми лицьової панелі.
Завдяки класичному дизайну і базовому кольором, прекрасно впишуться в будь-який інтер'єр.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Gunsan |
| Країна виробник | Туреччина |
| Спосіб установки | Вбудований |
| Кількість роз'ємів | 1 |
| Колір корпусу | Білий |
| Матеріал контакту | Латунь |
| Номінальний струм | 16 А |
| Напруга | 250 В |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 82 мм |
| Висота | 13 мм |
| Ширина | 82 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Колір | Рожевий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 60 ₴


