

Кран латунній кульовий Base 3/4" різь В/В ручка метелик Double-lin
280 ₴
- Готово до відправки
- Код: 78-076
+380 (95) 846-18-67
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кран призначений для перекриття води в системі опалення та водопостачання
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Віст Груп |
| Країна виробник | Китай |
| Тип затвору | Кульовий |
| Умовний прохід | 20 мм |
| Робоче середовище | Вода |
| Наявність фільтра | Ні |
| Тип приєднання | Різьбове |
| Покриття | Латунь |
| Спосіб монтажу | Горизонтальний/вертикальний |
| Привід | Ручний |
| Ручний привід | Ручка метелик |
| Колір | Сірий |
| Діаметр крана | 3/4" |
| Тип підключення | внутрішня-внутрішня |
| Призначення | Водопровід внутрішній |
| Вхідний діаметр | 3/4" |
Інформація для замовлення
- Ціна: 280 ₴


