Вимикач - пристрій, призначений для розірваня чи зеднаня електричної мережі, як до силової, так і до інших . Вимикачи Lectris чудово підійдуть для використання як в будинку, квартирі, так і в офісі, а також в будь-яких інших приміщеннях, з невисокою вологістю. Завдяки класичному дизайну і базовому кольором, прекрасно впишуться в будь-який інтер'єр.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lectris |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Вбудований |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Колір | Рожевий |
| Тип | Нічник |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 82 мм |
| Висота | 13 мм |
| Ширина | 82 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 50 ₴




