Блок накладний вологозахищений RIGHT HAUSEN BERTA IP54 білий(розетка с заземл. + подвійний вимикач)
195 ₴
- Готово до відправки
- Код: HN-013211
+380 (95) 846-18-67
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Блоки Right Hausen BERTA IP54 – комбінація розеток та вимикачів в одному корпусі. Вологозахист, накладний монтаж, зручне рішення для вулиці та приміщень.
Характеристики:
Номінальний струм, In 16А
Номінальна робоча напруга, Ue 230 В
Ступінь пиловологозахисту IP54
Тип монтажу Накладний
Матеріал механізму контактної групи.
Матеріал контактної групи Електротехнічна латунь
Колір Білий
Виробник Right Hausen
Загальні технічні відомості
Матеріал корпусу – ABS пластик;
Габаритні розміри – 70*129*45 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Right Hausen |
| Країна виробник | Китай |
| Спосіб установки | Накладний |
| Кількість роз'ємів | 1 |
| Колір корпусу | Білий |
| Матеріал контакту | Латунь |
| Номінальний струм | 16 А |
| Напруга | 230 В |
| Заземлення | Так |
| Захисна кришка | Так |
| Захисні шторки | Ні |
| Ступінь захисту IP | 54 |
| Стан | Новий |
| Можливість підзарядки від USB | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 129 мм |
| Висота | 45 мм |
| Ширина | 70 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 195 ₴


