
Шпатель стальний з нержавіючим покриттям 400мм "Favorit"
475 ₴
- Готово до відправки
- Код: 05-565
+380 (95) 846-18-67
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Шпатель має лезо, яке виготовлене з високоякісної нержавіючої сталі. Шпатель має зручну двокомпонентну ручку з отвором для підвішування. Лезо надійно закріплено в алюмінієвому профілі заклепками. Шпатель служить для проведення штукатурних робіт для нанесення розподілу і вирівнювання штукатурних і шпаклювальних сумішей при оздоблювальних роботах. Шпатель має ширину від 150 мм до 550 мм. Висота робочого полотна шпателя 78 мм. Шпатель використовуються при проведенні штукатурних робіт для нанесення, розподілу і розрівнювання будівельних сумішей по оброблюваній поверхні при проведенні будівельних робіт.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Favorit |
| Країна виробник | Україна |
| Тип шпателя | Малярський шпатель |
| Матеріал робочої частини | Нержавіюча сталь |
| Матеріал ручки | пластмаса |
| Стан | Новий |
| Габарити | |
| Ширина леза | 78 мм |
| Довжина леза | 400 мм |
| Довжина рукоятки | 130 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 475 ₴


