Валик притискний конус 40 мм Favorit
60 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
- Готово до відправки
- Код: 03-780
+380 (95) 846-18-67
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Валик притискний "конус" із ручкою. Валик притискний, виготовлений із твердої пластмаси. Притискний валик має форму конуса. Валик притискний, має ширину 40 мм. Валик притискний, використовується під ручку діаметром 6 мм, йде в комплекті з ручкою. Валик притискний рекомендується застосовувати та використовувати для прокатування шпалер, видалення повітря з-під полотна шпалер у кутах під час проведення робіт з клеєння шпалер. Валик прискорює та полегшує процес клеєння шпалер у кутах. Валик рекомендується використовувати для проведення внутрішніх робіт.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип валика | Спеціальні валики |
| Матеріал ручки | пластмаса |
| Діаметр валика | 45 мм |
| Довжина валика | 40 мм |
| Довжина рукоятки | 200 мм |
| Виробник | Favorit |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 60 ₴


