
Свердло SDS Plus, 14х160мм Spitce
100 ₴
- Готово до відправки
- Код: 19-360
+380 (95) 846-18-67
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Робоча частина бура виготовлена з твердого сплаву Cr 40 з хвостовиком SDS+, має антикорозійне покриття й переможну напайку наконечника з вольфрам-карбіду твердістю 86 — 88 HRC, спіраль типу s4, що складається з декількох канавок, краща та швидша відводить крихту з отвору, що істотно скорочує витрату часу та підвищує ефективність свердління. Сучасні способи термічного оброблення запобігають передчасному зношуванню та роблять бур стійким до вигинів. Особлива геометрія нової спіралі, і посилене тіло зменшують вібрацію інструмента під час роботи та забезпечують краще передавання енергії удару на головку. Виготовлено відповідно до стандарту якості DIN8035.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Віст |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип | Бур |
| Призначення | По бетону/цеглі/каменю |
| Тип хвостовика | SDS-plus |
| Діаметр | 14 мм |
| Довжина робочої частини | 100 мм |
| Загальна довжина | 160 мм |
| Набір | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 100 ₴


