


Плита стельова безшовна штампована крихта W16 "ZENIT" 50*50 см
70 ₴/кв.м
Мінімальне замовлення — 4 кв.м
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
- Готово до відправки
- Тільки оптом
- Код: W16
Замовлення до 6 м2 пакується завдяки покупцям.
Велику популярність має оздоблення з використанням стельової плитки з пінополістиролу. Малюнок на плиті чіткий, рельєфний та однаковий на кожній плитці одного різновиду. Це гарантія того, що поверхня стелі буде однорідною і візерунок буде видно з будь-якої точки приміщення.
Усі типи плитки мають рівні краї без зменшення товщини плитки до краю. Тому під час складання таких плиток під час монтажу переходи від плитки до плитки практично не помітні. Це створює ефект безшовної стелі, що неабияк покращує його зовнішній вигляд.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зеніт |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Покривна пачкою площа | 2 кв.м |
| Користувацькі характеристики | |
| Товщина панелі | 4 мм |
| Довжина панелі | 500 мм |
| Ширина панелі | 500 мм |
| Вологостійкість | 100 % |
| Типи стельової плитки | Штампована |
- Ціна: 70 ₴/кв.м
- Мінімальне замовлення: 4 кв.м


