
Розетка подвійна кремова із заземленням 16А 230v RIGHT HAUSEN "VELENA"
115 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: HN-01.1.10.3
Розетка RIGHT HAUSEN VELENA 2-я внутрішня кремова с заземленням
Розетка - пристрій, призначений для підключення електроприладів до електричної мережі, як до силової, так і до інших (телефонна, комп'ютерна і т.д.). Розетки RIGHT HAUSEN серії VELENA чудово підійдуть для використання як в будинку, квартирі, так і в офісі, а також в будь-яких інших приміщеннях, з невисокою вологістю, тому що ступінь захисту від пилу і вологи даних розеток - IP20. Завдяки класичному дизайну і базовому кольором, прекрасно впишуться в будь-який інтер'єр.
Ступінь захисту IP - 20
Максимальний струм навантаження - 16А
Робоча напруга - 220-240V
Переваги розетки RIGHT HAUSEN VELENA:
1. Зручне підключення проводів: клеми розеток розташовані в один ряд.
2. Надійні монтажні лапки, щільно притиснуті до корпусу механізму, що полегшує монтаж.
3. Суппорт - міцний, металевий, стійкий до корозії.
4. Механізм виконаний з термостійкого термопласта.
5. Контактна група виконана з латуні з високим вмістом міді.
6. Підведення кабелю - гвинтовий.
7. У механізмі розетки варто додаткова скоба, що запобігає розхитування вилки.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Right Hausen |
| Країна виробник | Китай |
| Спосіб установки | Вбудований |
| Колір корпусу | Кремовий |
| Матеріал контакту | Латунь |
| Номінальний струм | 16 А |
| Напруга | 230 В |
| Заземлення | Так |
| Захисна кришка | Ні |
| Захисні шторки | Ні |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стан | Новий |
| Можливість підзарядки від USB | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 120 мм |
| Ширина | 85 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Колір | Рожевий |
- Ціна: 115 ₴


