
Валик притискний гумовий 40 мм Favorit
85 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
- Готово до відправки
- Код: 03-775
+380 (95) 846-18-67
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Валик притискний із ручкою. Валик виготовлений із м'якої гуми. Валик має ширину від 40 мм до 250 мм. Зовнішній діаметр валика залежно від ширини від 38 мм до 65 мм. Валик використовується під ручку діаметром 6 мм за ширини від 40 мм до 150 мм і під ручку діаметром 8 мм за ширини від 180 мм до 250 мм. Валик входить до комплекту з ручкою. Валик рекомендується застосовувати для прокатування шпалер і видалення повітря з-під полотна шпалер під час виконання робіт з клеєння шпалер. Валик рекомендується використовувати для проведення внутрішніх робіт.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал ручки | пластмаса |
| Довжина валика | 40 мм |
| Виробник | Favorit |
| Тип валика | Спеціальні валики |
| Діаметр валика | 32 мм |
| Довжина рукоятки | 200 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 85 ₴


