

Карниз дворядний алюмінієвий, покриття жмаканої поверхні (креш) кремового кольору 2,5 метри
700 ₴
- Готово до відправки
- Код: Бр-12-2.5м. кремовый креш
+380 (95) 846-18-67
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Карниз дворядний алюмінієвий, малюнок жмаканної поверхні, кремового кольору, 2,5 метри.
До комплекту постачання входить фурнітура: кронштейни, дюбелі із шурупами та болти з гайками, торцеві заглушки, гачки (кількість відповідає довжині).
Характеристики
| Розміри карниза | |
|---|---|
| Загальна довжина карниза | 2.5 м |
| Довжина карнизу без бічних елементів | 2.5 м |
| Діаметр штангового карниза | 28 мм |
| Довжина кронштейна | 100 мм |
| Основні | |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Алюміній |
| Управління | Механічне (ручне) |
| Колір | Кава з молоком |
| Кріплення | До стіни або до стелі |
| Відліт від стіни | 10 см |
| Спосіб підвісу штор | Гачки |
| Можливість стику | Так |
| Призначення | Для важких, середніх і легких штор |
| Комплектація карниза | |
| Кронштейн для кріплення | 2 шт. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 700 ₴


