Зубило SDS Plus, 14х250мм мале пласке Spitce
120 ₴
- Готово до відправки
- Код: 19-973
+380 (95) 846-18-67
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Зубило з хвостовиком SDS+ пласке використовується з перфоратором в ударному режимі при роботах з демонтажу стін, штробінні та інших робіт по бетону та цеглі. Виготовлене з інструментальної сталі з антикорозійним покриттям. Спеціальне ступінчасте загартування забезпечує міцність металу зовні і динамічність всередині. Готувати зубило до роботи слід правильно. Заточування проводиться як із застосуванням рідини, так і всуху. У будь-якому випадку головне, щоб метал не перегрівався - так ви збережете твердість і міцність інструменту. Проводити заточувальні роботи краще в спеціальній масці, яка захищає дихальні шляхи від шкідливої металевої стружки, що виділяється під час процесу.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Віст Груп |
| Тип хвостовика | SDS-plus |
| Країна виробник | Україна |
| Діаметр | 14 мм |
| Призначення | По бетону/цеглі/каменю |
| Загальна довжина | 250 мм |
| Довжина робочої частини | 50 мм |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 120 ₴


