


Плита стельова безшовна штампована W12 "Квіти" 50*50см
70 ₴/кв.м
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
- Готово до відправки
- Код: W12
Замовлення до 6м2 пакується за рахунок покупця.
Велику популярність має оздоблення з використанням стельової плитки з пінополістиролу. Малюнок на плиті чіткий рельєфний та однаковий на кожній плитці одного різновиду. Це гарантія того, що поверхня стелі буде однорідною і візерунок буде видно з будь-якої точки приміщення.
Всі типи плитки мають рівні краї без зменшення товщини плитки до краю. Тому під час складання таких плиток під час монтажу переходи від плитки до плитки практично не помітні. Це створює ефект безшовної стелі, що неабияк покращує його зовнішній вигляд.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зеніт |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Товщина панелі | 4 мм |
| Довжина панелі | 500 мм |
| Ширина панелі | 500 мм |
| Вологостійкість | 100 % |
| Покривна пачкою площа | 2 кв.м |
| Типи стельової плитки | Штампована |
- Ціна: 70 ₴/кв.м


