

Пластмасовий профіль однорівневий гладкий TIS горіх 32 мм х 90 см
60 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
- Готово до відправки
- Код: ПО32С-28
+380 (95) 846-18-67
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пластмасовий профіль однорівневий гладкий TIS призначений для з'єднання будь-яких підлогових покриттів на одному рівні. Порожок доповнить загальний дизайн і зробить приміщення затишним, створюючи відчуття кордону. Порожок використовують на завершальних етапах внутрішнього оброблення, як фінальний штрих, який завершує ремонт. За допомогою нього кріплять краї різних покриттів між собою, у такий спосіб оформляється перехід між приміщеннями.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TIS |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Пластик |
| Тип порогу | Однорівневий |
| Вид порога | Жорсткий |
| Довжина | 900 мм |
| Ширина | 32 мм |
| Висота | 5 мм |
| Приховане кріплення | Так |
| Упаковка | Плівка |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 60 ₴


