

Алюмінієвий профіль однорівневий гладкий Evro Concept бронза 80 ммх90см
290 ₴
- Під замовлення
- Код: БРП-043
Відправка з 15 квітня 2026Профіль алюмінієвий декоративний однорівневий гладкий Evro Concept призначений для з'єднання будь-яких підлогових покриттів на одному рівні. Виготовлений з алюмінію з анодованим покриттям.
Алюмінієвий поріжок доповнить загальний дизайн і зробить приміщення затишним, створюючи відчуття кордону. Порожок використовують на завершальних етапах внутрішнього оброблення, як фінальний штрих, який завершує ремонт. За допомогою нього кріплять краї різних покриттів між собою, у такий спосіб оформляється перехід між приміщеннями. Найпопулярніші є поріжки з алюмінію, оскільки він дуже міцний, добре протистоїть корозії та стійкий до пошкоджень.
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 5 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Довжина | 900 мм |
| Матеріал | Алюміній |
| Упаковка | Плівка |
| Покриття | Анодоване |
| Стан | Новий |
| Приховане кріплення | Так |
| Тип порогу | Однорівневий |
| Вид порога | Жорсткий |
| Монтажні отвори на профілі | Так |
- Ціна: 290 ₴


