



Самоклеюча 3D панель "Цегла" сніжно-біла 70*77см
135 ₴
- Готово до відправки
- Код: 802
+380 (95) 846-18-67
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Самоклеєні 3 дні панелі — це чудовий вибір для особистої обробки стін, оскільки не потрібно
Кругові площини, а монтаж здійснюється в декілька простих кроків:
який не виділяє шкідливих пар і речовин, що робить цей пластик гіпоаллергенним.
Монтаж панелей дуже простий, не вимагає спецнавиків, все проходить швидко і просто.
Кругові площини, а монтаж здійснюється в декілька простих кроків:
- Протріть і провантажуйте стіну.
- Зніміть з іншого боку панелі захисну плівку.
- Сильно притисните панель до стіни стороною з клеєвою основою.
- Швидкий і легкий монтаж.
- Замкне всі нерівні стіни.
- Тепло і шумовизоляція.
який не виділяє шкідливих пар і речовин, що робить цей пластик гіпоаллергенним.
Монтаж панелей дуже простий, не вимагає спецнавиків, все проходить швидко і просто.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Матеріал | Спінений поліпропілен |
| Особливості панелі | Під цеглу |
| Колір | Білий |
| Довжина | 70 мм |
| Висота | 77 мм |
| Товщина | 4 мм |
| Тип використання | Для внутрішніх робіт |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 135 ₴


