

Плитка стельова гладка біла "Любисток" 50*50см
70 ₴/кв.м
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1301
Замовлення до 6м2 пакується за рахунок покупця.
Екструдована плитка виготовляється за спеціальною запатентованою технологією, яка передбачає особливу обробку лицьового боку плитки. Це значно відрізняє її від решти плити. Відсутність пористості - плитка не вбирає пил, вологу та сторонні запахи. Це дає велику довговічність, дозволяє проводити її вологу обробку. Гладкість - на ній зовсім не видно зернистості, що покращує її зовнішній вигляд.
Підвищена міцність – при особливій обробці створюється шар, що нагадує плівку. В результаті утворення шару з додатковою міцністю плитку вже не так легко пом'яти при наклеюванні. При цьому екструдована плита не виглядає блискучою, зберігаючи матовий характер. Завдяки цьому вона не бликує, малюнок завжди залишається чітким і забезпечується природний однорідний вигляд стелі.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувацькі характеристики | |
| Товщина панелі | 3 мм |
| Довжина панелі | 500 мм |
| Ширина панелі | 500 мм |
| Вологостійкість | 100 % |
| Покривна пачкою площа | 2 кв.м |
| Типи стельової плитки | Екструдована |
| Кольорові панелі | True |
- Ціна: 70 ₴/кв.м


