LED прожектор LEBRON L-LF, 20W, 6200K, 1600Lm, DC12V
450 ₴
- Готово до відправки
- Код: 17-09-20
LED прожектор Lebron L-LF, 20W, 6200K, 1600Lm, DC12V має відмінні світлові характеристики, бездоганна якість виконання, гідний функціонал і підвищену надійність.
LED прожектори потужністю 20 W на основі світлодіодів застосовується на вулиці. Саме вуличне освітлення максимально розкриває всі переваги LED прожектора. В основному це: освітлення парковок, вулиць, ландшафтів, паркової зони, на стадіонах і будівельних майданчиках, рекламне освітлення.
Відмінно впишеться в Побутове використання, адже напруга живлення даного пристрою - 12 V. Чи має даний виріб датчик руху? Ні!
Переваги використання LED прожектори ТМ Lebron:
- Великий світловий потік в 1600 Lm і колірна температура світла 6500 K;
- Завдяки IC-драйвер стійкий до перепадів напруги;
- Міцний корпус зі ступенем захисту IP65 виготовлений в розмірі 137*125*34 мм.;
- Довговічність, адже ресур роботи LED прожектор Lebron L-LF, 20W, 6200K, 1600Lm, DC12V становить 30 000 годин;
- Сучасний дизайн.
Загальні характеристики:
- Бренд: Lebron
- Матеріал виробу: Метал
- Тип виробу: Світлодіодний прожектор
- Потужність, W: 20 W
- Розмір, мм: 137x125x34
- Колірна температура світла, К: 6200 K
- Світловий потік, Lm: 1600 Lm
- Напруга живлення: 12 V
- Пило-волого захист, IP: IP65
- Ресурс роботи, годин: 30000
- Клас енергоспоживання: A+
- Датчик руху: Ні
- Гарантійний термін, років: 1 рік
- Призначення: Побутове
- Розсіювач: Прозорий
- Особливості: Ультра-тонкий корпус
- Аналог люмінесцентної лампи, W: 160
- Тип світлодіода: SMD 2835
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lebron |
| Країна виробник | Україна |
| Тип освітлення | Прожектор |
| Стан | Новий |
| Колір корпусу | Чорний |
| Напруга | 12 В |
| Потужність | 20 Вт |
| Світловий потік | 1600 лм |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Вага | 281 г |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Колірна температура | 6200K |
- Ціна: 450 ₴


