Ручка накладна призначена для встановлення на внутрішні та зовнішні двері. Має просту будову, легка і міцна, легко миється та протирається. Ручка кріпиться до поверхні за допомогою двох гвинтів (до комплекту не входять), підходить для будь-яких типів дверей.
Довжина - 125мм
Ширина - 20мм
Висота - 45мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал ручки | Алюміній |
| Покриття | Фарба |
| Колір | Золотистий |
| Спосіб установки | Накладний |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина ручки | 20 мм |
| Довжина ручки | 125 мм |
| Висота розетки/планки | 45 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 25 ₴



