

Ніж будівельний із зворотним фіксатором посилений 18 мм Colorado
160 ₴
- Готово до відправки
- Код: 13-601
+380 (95) 846-18-67
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ніж з обертовим фіксатором укріплений — це інструмент, який використовується під час проведення будівельних і господарських робіт для різання не твердих матеріалів, як-от папір, картон тощо. Корпус ножа міцний ергономічний, виготовлений з ABS пластику зеленого кольору, робоча поверхня корпусу покрита термопластичною гумою (TPR), лезо металеве сегментоване шириною 18 мм. Ніж має укріплений сталевий напрямний елемент для леза. Висунення та фіксація леза ножа здійснюється за допомогою пластикового гвинта чорного кольору та надійно фіксується під час використання ножа. Ніж застосовується під час підготовчих опоряджувальних робіт, для різання шпалер, паперу, тонкого картону та інших не твердих матеріалів
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Віст Груп |
| Країна виробник | Україна |
| Тип інструменту | Ніж |
| Форм-фактор | висувний |
| Довжина леза | 99 мм |
| Ширина леза | 18 мм |
| Довжина інструменту | 155 мм |
| Матеріал ручки | пластмаса |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Стан | Новий |
| Матеріал робочої частини | Пластмаса |
| Тип шпателя | Малярний шпатель |
| Користувальницькі характеристики | |
| Прогумований держак | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 160 ₴


