

Ніж металевий з обертовим фіксатором зміцнений 18мм Favorit
150 ₴
- Готово к отправке
- Код: 13-270
+380 (95) 846-18-67
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Ніж з обертовим фіксатором зміцнений - це інструмент, що використовується при проведенні будівельних та господарських робіт для різання не твердих матеріалів таких як папір, картон тощо. Корпус ножа металевий, робоча поверхня корпусу з протиковзкими ребрами, лезо металеве сегментоване шириною 18мм. Ніж має зміцнений сталевий направляючий елемент для леза. Висування та фіксація леза ножа здійснюється за допомогою пластикового гвинта чорного кольору. Ніж застосовується при підготовчих оздоблювальних роботах, для різання шпалер, паперу, тонкого картону та інших не твердих матеріалів.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Вист Груп |
| Страна производитель | Украина |
| Тип инструмента | Нож |
| Форм-фактор | выдвижной |
| Длина лезвия | 99 мм |
| Ширина лезвия | 18 мм |
| Длина инструмента | 155 мм |
| Материал ручки | металл |
| Прорезиненная рукоятка | Нет |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Материал рабочей части | Нержавеющая сталь |
| Тип шпателя | Малярный шпатель |
| Длина рукоятки | 155 мм |
Информация для заказа
- Цена: 150 ₴


