Диск відрізний по металу, 125х1,2х22,2мм Technics
27 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
- Готово до відправки
- Код: 17-705
+380 (95) 846-18-67
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
На бакелітовій зв'язці, армований скловолоконною сіткою. Виготовлений за бельгійською технологією згідно стандарту менеджменту якості ISO 9001-2015. Основа диску - суміш шліфзерна з фенолформальдегідною смолою (бакелітова зв'язка). У склад диску додається абразив - електрокорунд. Високий робочий ресурс, відсутні торцеві і радіальні биття. Призначений для різання різних сталей і сплавів. Відрізні диски використовують в побутових і виробничих умовах для розрізання різних матеріалів. Також застосовують для верстатів і професійного устаткування. Використовується з ручною кутовою шлифмашиною. Посадковий діаметр 22,2 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Віст Груп |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення | Пиляльний |
| Обробка матеріалу | Метал |
| Діаметр зовнішній | 125 мм |
| Діаметр внутрішній | 22.2 мм |
| Товщина | 1.2 мм |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 27 ₴


