На бакелітовій зв'язці, армований скловолоконною сіткою. Виготовлений за бельгійською технологією згідно стандарту менеджменту якості ISO 9001-2015. Основа диску - суміш шліфзерна з фенолформальдегідною смолою (бакелітова зв'язка). У склад диску додається абразив - електрокорунд. Високий робочий ресурс, відсутні торцеві і радіальні биття. Призначений для різання різних сталей і сплавів. Відрізні диски використовують в побутових і виробничих умовах для розрізання різних матеріалів. Також застосовують для верстатів і професійного устаткування. Використовується з ручною кутовою шлифмашиною. Посадковий діаметр 22,2 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Віст Груп |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення | Пиляльний |
| Обробка матеріалу | Метал |
| Діаметр зовнішній | 125 мм |
| Діаметр внутрішній | 22.2 мм |
| Товщина | 1 мм |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 22 ₴


