


Декоративна ПВХ Панель "Мікс коричневий" 960х480х4мм
145 ₴
- Готово до відправки
- Код: 117
Панель листова ПВХ — це унікальний оздоблювальний матеріал із прекрасним зовнішнім виглядом, стійким покриттям, чудовою й різноманітною об'ємною фактурою. Вони застосовуються як для декорування житлових приміщень, так і для встановлення у ванних кімнатах, санвузлах, кухнях, передпокоїх, басейнах і саунах.
Панелі можна мити з використанням засобів побутової хімії. Панелі мають тривалий період експлуатації. Виріб має невелику вагу та товщину, що неабияк спрощує роботу з панелями.
Панелі м'яко приховують усі нерівності та дефекти стін. Панелі легко наклеюються й не вимагають великих витрат під час підготовки стін.
Як відбувається монтаж панелей. Панелі мають надзвичайну гнучкість і водночас залишаються міцними. Вам будуть потрібні:
- ножиці або канцелярський ніж;
- клей для ПВХ;
- рівень або лінійка;
- скотч для фіксації щойно поклеєної панелі.
Перед початком монтажу необхідно очистити стіни від пилу та бруду, проґрунтувати стіну. Нанести клей на витичні частини панелі та приклеїти до стіни. Готово! Тепер можете вважати себе дизайнером інтер'єру власного дому.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | ПВХ |
| Колір | Коричневий |
| Довжина | 960 мм |
| Товщина | 0.4 мм |
| Тип використання | Для внутрішніх робіт |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Площа, що покривається пачкою | 0.46 кв.м |
| Стан | Новий |
| Структура поверхні | Глянцева |
| Площа, що покривається панеллю | 0.46 кв.м |
| Користувацькі характеристики | |
| Форма постачання матеріалу | Аркуш |
| Особливості панелі | З візерунком |
| Висота | 485 мм |
| Тип | Форма для декоративного каменю та плитки |
- Ціна: 145 ₴


