



Ступеневе свердло для металу HSS, з титановим покриттям, 4-12 мм Spitce
235 ₴
- Готово до відправки
- Код: 20-351
+380 (95) 846-18-67
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ступеневе свердло призначене для свердління листового металу завтовшки від 4-6 мм, тонкостінних кольорових металів, чавуну, гіпсокартону, пластику. Свердло має специфічну структуру у формі поступальних ступенів, де кожен подальший ступінь вирізняється великим діаметром, це дає змогу постійно змінювати діаметр отвору, не зупиняючи роботу. Така особливість посилює різальну здатність і істотно збільшує плавність оброблення матеріалу. Основна перевага ступінчастого свердла полягає в тому, що він може замінити цілий набір інструментів для оброблення матеріалу. Титанове напилення знижує перегрівання й покращує вихід стружки. Це неабияк підвищує стійкість до стирання й твердість робочих крайок свердла.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Віст Груп |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Тип | Ступінчасте свердло |
| Призначення | По металу |
| Тип хвостовика | Циліндричний |
| Діаметр | 12 мм |
| Довжина робочої частини | 45 мм |
| Загальна довжина | 65 мм |
| Набір | Ні |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Крок ступеневої свердла | 2 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 235 ₴


