
Кабельна стяжка RIGHT HAUSEN 4*250, 100шт.
100 ₴
- Готово до відправки
- Код: HN 18.4.15.1
Кабельна стяжка RIGHT HAUSEN призначена для складання різних кабелів та проводів в один пучок, з метою їхнього подальшого монтажу на конструкціях. Крім того стяжку можна використовувати для з'єднання повітроводів, що гнуться, і кріплення трас з кабелю. Хомути виготовлені з нейлону високої якості, який здатний вбирати та віддавати вологу. Стяжки призначені для використання лише один раз.
Хомут кріпитись шляхом затягування на проводах. Завдяки дрібним насічкам на стяжці процес затягування можливий лише в один бік. Процес демонтажу проводиться при розрізанні хомутів та виключає їх повторне використання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Right Hausen |
| Країна виробник | Гонконг |
| Тип елемента кріплення кабелю | Стяжка для кабелю |
| Довжина | 250 мм |
| Ширина | 4 мм |
| Матеріал виробу | Нейлон |
| Колір елемента кріплення | Білий |
| Кількість в упаковці | 100 шт. |
| Стан | Новий |
| Гранична міцність на розрив | 22 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
- Ціна: 100 ₴


