
Кабельна стяжка RIGHT HAUSEN 4*150, 100шт.
60 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- Готово к отправке
- Код: HN 18.4.13.1
Кабельна стяжка RIGHT HAUSEN призначена для складання різних кабелів та проводів в один пучок, з метою їхнього подальшого монтажу на конструкціях. Крім того стяжку можна використовувати для з'єднання повітроводів, що гнуться, і кріплення трас з кабелю. Хомути виготовлені з нейлону високої якості, який здатний вбирати та віддавати вологу. Стяжки призначені для використання лише один раз.
Хомут кріпитись шляхом затягування на проводах. Завдяки дрібним насічкам на стяжці процес затягування можливий лише в один бік. Процес демонтажу проводиться при розрізанні хомутів та виключає їх повторне використання.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Right Hausen |
| Страна производитель | Гонконг |
| Тип элемента крепежа кабеля | Стяжка для кабеля |
| Длина | 150 мм |
| Ширина | 4 мм |
| Материал изделия | Нейлон |
| Цвет элемента крепежа | Белый |
| Количество в упаковке | 100 шт |
| Состояние | Новое |
| Предельная прочность на разрыв | 22 кг |
| Дополнительные характеристики | |
| Минимальная рабочая температура | -20 град. |
| Максимальная рабочая температура | 60 град. |
- Цена: 60 ₴


