
Світлодіодна філаментна лампа VESTUM LED A-60 9 Вт 4100 K (нейтральний світло), цоколь Е27
135 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1-VS-2109
Світлодіодна філаментна лампа Vestum 1-VS-2109 потужністю 9 Вт видає 1200 Лм. Споживаючи стільки ж електрики, як і звичайні світлодіодні лампи, філаментні лампи дають у рази більше світла. Філаментна лампа Vestum має тепле світло, що робить її придатною для спалень, дитячих кімнат і настільних ламп.Стандартний цоколь E27 підходить для люстр, торшерів, настільних і настінних світильників.
IC-драйвер забезпечує стабільну роботу лампи в широкому діапазоні напруги, 175-250 В і запобігає пульсації. Лампа сумісна з вимикачем із підсвіткою.
Переваги філаментної лампи Vestum:
- Широкий кут світла.
- Стабільно працює у разі перепадів напруги в мережі.
- Сумісна з вимикачем із підсвіткою.
- 3 роки гарантії якісної роботи.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vestum |
| Країна виробник | Україна |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Рефлектор | Ні |
| Форма лампочки | Кулька |
| Колір світлодіода | Білий |
| Тип цоколя | Різьба |
| Цоколь | E27 |
| Потужність | 9 Вт |
| Еквівалентна потужність лампи розжарювання | 140 Вт |
| Струм споживання | 45 мА |
| Мінімальна робоча напруга | 220 В |
| Максимальна робоча напруга | 240 В |
| Напруга | 220 В |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Кут свічення | 270 град. |
| Термін служби ламп | 30000 годин |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 500 лм |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
- Ціна: 135 ₴


