Розетка RIGHT HAUSEN VELENA 2-я внутрішня біла
Розетка - пристрій, призначений для підключення електроприладів до електричної мережі, як до силової, так і до інших (телефонна, комп'ютерна і т.д.). Розетки RIGHT HAUSEN серії VELENA чудово підійдуть для використання як в будинку, квартирі, так і в офісі, а також в будь-яких інших приміщеннях, з невисокою вологістю, тому що ступінь захисту від пилу і вологи даних розеток - IP20. Завдяки класичному дизайну і базовому кольором, прекрасно впишуться в будь-який інтер'єр.
Ступінь захисту IP - 20
Максимальний струм навантаження - 16А
Робоча напруга - 220-240V
Переваги розетки RIGHT HAUSEN VELENA:
1. Зручне підключення проводів: клеми розеток розташовані в один ряд.
2. Надійні монтажні лапки, щільно притиснуті до корпусу механізму, що полегшує монтаж.
3. Суппорт - міцний, металевий, стійкий до корозії.
4. Механізм виконаний з термостійкого термопласта.
5. Контактна група виконана з латуні з високим вмістом міді.
6. Підведення кабелю - гвинтовий.
7. У механізмі розетки варто додаткова скоба, що запобігає розхитування вилки.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Right Hausen |
| Страна производитель | Китай |
| Способ установки | Встроенный |
| Цвет корпуса | Белый |
| Номинальный ток | 16 А |
| Напряжение | 230 В |
| Заземление | Да |
| Защитная крышка | Нет |
| Защитные шторки | Нет |
| Степень защиты IP | 20 |
| Состояние | Новое |
| Возможность подзарядки от USB | Нет |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 120 мм |
| Ширина | 85 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | Розовый |
- Цена: 110 ₴



