Декоративні кутові елементи Формат 181В.
Інструкція по монтажу: поверхня стелі та стін повинна бути сухою, чистою та знежиреною.
Перед початком монтажу рекомендується витягти куточки з упаковки і витримати 2-3 дні для
випаровування залишків вологи. Нанести клей тонким шаром на поверхні куточка, що
стикаються зі стіною та стелею, а також на стики. Обережно притисніть до стіни, стелі та в
місцях стиків; видаліть залишки клею вологою губкою. Для фарбування використовуйте
водоемульсійні чи акрилові фарби без вмісту розчинників.
Інструкція по монтажу: поверхня стелі та стін повинна бути сухою, чистою та знежиреною.
Перед початком монтажу рекомендується витягти куточки з упаковки і витримати 2-3 дні для
випаровування залишків вологи. Нанести клей тонким шаром на поверхні куточка, що
стикаються зі стіною та стелею, а також на стики. Обережно притисніть до стіни, стелі та в
місцях стиків; видаліть залишки клею вологою губкою. Для фарбування використовуйте
водоемульсійні чи акрилові фарби без вмісту розчинників.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Формат |
| Використання декоративної ліпнини | Всередині приміщення |
| Матеріал | Пінополістирол |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Характеристики стельових плінтусів | |
| Висота плінтуса | 2 см |
| Ширина плінтуса | 4 см |
| Довжина плінтуса | 33 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 100 ₴





