Карниз дворядний алюмінієвий, декорований плівкою під колір дерева "Світлий дуб" 2.5метри
340 ₴
- Немає в наявності
- Код: Бр-05 "Дуб светлый" 2.5м
+380 (95) 846-18-67
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Карниз дворядний алюмінієвий, декорований плівкою під колір дерева "Світлий дуб" 2.5метри.
До комплекту входить фурнітура: кронштейни, дюбелі із шурупами та болти з гайками, торцеві заглушки, гачки (кількість відповідає довжині).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид карниза | Профільний карниз |
| Призначення | Для важких, середніх і легких штор |
| Управління | Механічне (ручне) |
| Кріплення | До стіни або до стелі |
| Кількість рядів | 2 |
| Спосіб підвісу штор | Гачки |
| Матеріал | Алюміній |
| Відліт від стіни | 10 см |
| Можливість стику | Так |
| Розміри карниза | |
| Загальна довжина карниза | 2.5 м |
| Довжина карнизу без бічних елементів | 2.5 м |
| Діаметр штангового карниза | 28 мм |
| Довжина кронштейна | 100 мм |
| Максимальна довжина між кріпленнями | 2.4 м |
| Вага | 2 кг |
| Комплектація карниза | |
| Кронштейн для кріплення | 2 шт. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 340 ₴


