Зубило SDS Plus, 14х250мм мале пласке Spitce
120 ₴
- Готово к отправке
- Код: 19-973
+380 (95) 846-18-67
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Зубило з хвостовиком SDS+ пласке використовується з перфоратором в ударному режимі при роботах з демонтажу стін, штробінні та інших робіт по бетону та цеглі. Виготовлене з інструментальної сталі з антикорозійним покриттям. Спеціальне ступінчасте загартування забезпечує міцність металу зовні і динамічність всередині. Готувати зубило до роботи слід правильно. Заточування проводиться як із застосуванням рідини, так і всуху. У будь-якому випадку головне, щоб метал не перегрівався - так ви збережете твердість і міцність інструменту. Проводити заточувальні роботи краще в спеціальній масці, яка захищає дихальні шляхи від шкідливої металевої стружки, що виділяється під час процесу.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Вист Груп |
| Тип хвостовика | SDS-plus |
| Страна производитель | Украина |
| Диаметр | 14 мм |
| Назначение | По бетону/кирпичу/камню |
| Общая длина | 250 мм |
| Длина рабочей части | 50 мм |
| Количество в наборе | 1 шт |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 120 ₴


