

Пістолет електричний для клею (8-12 г/хв), d11 мм, 65 Вт Favorit
400 ₴
- Готово до відправки
- Код: 12-101
+380 (95) 846-18-67
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пістолет електричний для клею — це електромеханічний пристрій для розплавлення й дозованого подавання розплавленого клею. Пістолет призначений для роботи з клейовими стрижнями. Використовується цей пістолет із клейовими стрижнями діаметром 11 мм. Корпус пістолета електричного для клею виготовлений із термостійкої пластмаси. Нагрівання до робочої температури (до 200 °C) відбувається впродовж 3-5 хв. Пістолет представлений у двох моделях: 12-100 з потужністю 40 Вт і швидкістю плавлення клею 8-12 г/хв і 12-101 з потужністю 65 Вт і швидкістю плавлення клею 10 г/хв. Цей пістолет призначений для склеювання кераміки, пластику, паперу, картону, дерева, металу.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 65 Вт |
| Вага | 0.4 кг |
| Живлення | Мережа 220В |
| Виробник | Віст Груп |
| Діаметр стрижня | 11 мм |
| Максимальна робоча температура | 200 град. |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 400 ₴


