
Карниз трубчастий металопластиковий для штор і гардин, білий, "Кадинал" 1,6 м
200 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1434
+380 (95) 846-18-67
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ШАНОВНІ ПОКУПЦІ! ВІДПРАВЛЯЄМО ТОВАР ТІЛЬКИ НОВОЮ ПОШТОЮ НА ВАНТАЖНІ ВІДДІЛЕННЯ (200-1100КГ) АБО КУР`ЄРСЬКОЮ ДОСТАВКОЮ НОВОЇ ПОШТИ.
УКРПОШТОЮ ГАБАРИТНІ ПОСИЛКИ НЕ ВІДПРАВЛЯЄМО.
Трубчасті карнизи для штор із нанесеним покриттям під дерев'яну текстуру та білі, які кріпляться до стіни спеціальними кронштейнами, що входять до комплекту постачання.
Для гардин продаємо спеціальне пристосування — U-шину. І самі карнизи й U-шини укомплектовані кріпленнями для штор і гардин.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Кардинал |
| Країна виробник | Україна |
| Вид карниза | Штанговий (круглопалочний) карниз |
| Призначення | Для важких, середніх і легких штор |
| Управління | Механічне (ручне) |
| Кріплення | Настінне |
| Кількість рядів | 1 |
| Спосіб підвісу штор | Кільця |
| Матеріал | Металопластик |
| Колір | Білий |
| Відліт від стіни | 10 см |
| Можливість стику | Так |
| Розміри карниза | |
| Загальна довжина карниза | 1.6 м |
| Діаметр штангового карниза | 28 мм |
| Довжина кронштейна | 100 мм |
| Максимальна довжина між кріпленнями | 1.5 м |
| Комплектація карниза | |
| Кронштейн для кріплення | 2 шт. |
| Накінечник | 2 шт. |
| Кільця | 15 шт. |
| Кільця з гачками | 15 шт. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 200 ₴


