

Алюмінієвий профіль однорівневий гладкий BRAZ LINE дуб капучино 40 ммх90 см
125 ₴
- Готово до відправки
- Код: БЛП-5110
Профіль алюмінієвий декоративний однорівневий гладкий BRAZ LINE призначений для з'єднання будь-яких підлогових покриттів на одному рівні. Виготовлений з алюмінію з анодованим покриттям.
Алюмінієвий поріжок доповнить загальний дизайн і зробить приміщення затишним, створюючи відчуття кордону. Порожок використовують на завершальних етапах внутрішнього оброблення, як фінальний штрих, який завершує ремонт. За допомогою нього кріплять краї різних покриттів між собою, у такий спосіб оформляється перехід між приміщеннями. Найпопулярніші є поріжки з алюмінію, оскільки він дуже міцний, добре протистоїть корозії та стійкий до пошкоджень.
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал | Алюміній |
| Довжина | 900 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Приховане кріплення | Ні |
| Тип порогу | Однорівневий |
| Вид порога | Жорсткий |
| Висота | 4 мм |
| Упаковка | Плівка |
| Монтажні отвори на профілі | Так |
| Покриття | Анодоване |
| Стан | Новий |
- Ціна: 125 ₴


