

Плита потолочна безшовна штампована W14 "Фактура" 50*50sм
70 ₴/кв.м
Мінімальне замовлення — 4 кв.м
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
- Готово до відправки
- Тільки оптом
- Код: W14
Замовлення до 6м2 пакується за рахунок покупця.
Великою популярністю користується оздоблення стелі з використанням стельової плитки з пінополістиролу. Малюнок на плиті чіткий, рельєфний і однаковий на кожній плитці одного виду. Це гарантія того, що поверхня стелі буде однорідною та візерунок буде видно з будь-якої точки приміщення.
Усі види плитки мають рівні краї без зменшення товщини плитки до краю. Тому, при зіставленні таких плиток під час монтажу переходи від плитки до плитки майже непомітні. Це створює ефект безшовної стелі, що значно покращує її зовнішній вигляд.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зеніт |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Покривна пачкою площа | 2 кв.м |
| Користувацькі характеристики | |
| Товщина панелі | 5 мм |
| Довжина панелі | 500 мм |
| Ширина панелі | 500 мм |
| Вологостійкість | 100 % |
| Типи стельової плитки | Штампована |
- Ціна: 70 ₴/кв.м
- Мінімальне замовлення: 4 кв.м


