Стельовий плінтус — це планка, що прикриває стик між стіною та стелею. Вона виконує просту та дуже важливу функцію: приховує вади в місцях стиків оздоблювальних покриттів стелі та стін. Зазвичай, під час використання шпалер у верхній частині стіни можуть залишитися нерівності та сліди клею, заломи та невеликі розриви. Плінтус стельовий ефективно сховає такі дефекти й ефектно прикрасить інтер'єр. Його виготовляють із полістиролу за спеціальною технологією, яка зменшує його вагу та збільшує міцність. Такий декор слугуватиме кілька десятків років.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Добра Справа |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Пінополістирол |
| Колір | Білий |
| Тип виробу | Плинтус стельовий |
| Вид плінтуса | Плінтус з орнаментом |
| Стан | Новий |
| Використання декоративної ліпнини | Всередині приміщення |
| Характеристики стельових плінтусів | |
| Висота плінтуса | 5.5 см |
| Ширина плінтуса | 2.4 см |
| Довжина плінтуса | 130 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 40 ₴




