

Декоративна ПВХ панель "Кабанчик зелений" 960х480х4мм.
145 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1429
Панель листова ПВХ — це унікальний оздоблювальний матеріал із прекрасним зовнішнім виглядом, стійким покриттям, чудовою й різноманітною об'ємною фактурою. Вони застосовуються як для декорування житлових приміщень, так і для встановлення у ванних кімнатах, санвузлах, кухнях, передпокоїх, басейнах і саунах.
Панелі можна мити з використанням засобів побутової хімії. Панелі мають тривалий період експлуатації. Виріб має невелику вагу та товщину, що неабияк спрощує роботу з панелями.
Панелі м'яко приховують усі нерівності та дефекти стін. Панелі легко наклеюються й не вимагають великих витрат під час підготовки стін.
Як відбувається монтаж панелей. Панелі мають надзвичайну гнучкість і водночас залишаються міцними. Вам будуть потрібні:
- ножиці або канцелярський ніж;
- клей для ПВХ;
- рівень або лінійка;
- скотч для фіксації щойно поклеєної панелі.
Перед початком монтажу необхідно очистити стіни від пилу та бруду, проґрунтувати стіну. Нанести клей на витичні частини панелі та приклеїти до стіни. Готово! Тепер можете вважати себе дизайнером інтер'єру власного дому.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Пласт маркет |
| Форма поставки матеріалу | Лист |
| Матеріал | ПВХ |
| Особливості панелі | З візерунком |
| Колір | Зелений |
| Довжина | 960 мм |
| Висота | 485 мм |
| Товщина | 0.4 мм |
| Стан | Новий |
| Структура поверхні | Глянцева |
- Ціна: 145 ₴


